1000 VA Jännitestabilisaattori FSTELPRE1000M
• 1000VA yksivaiheinen elektroninen jännitestabilisaattori
• Soveltuu kotitalouslaitteille, oheislaitteille sekä tietoliikennelaitteille
• Tehokas ja nopea jännitteen vakautus
• 3 schuko lähtöliitäntää
• RJ11 telesuojaus
Nimike
FSTELPRE1000M
FSTELPRE1000M on yksivaiheinen 1000VA elektroninen jännitestabilisaattori, joka tarjoaa 8% jännitteen vakavoinnin ja on varustettu kiinteällä schuko-tulojohdolla sekä kolmella 3 schuko rasialla.
| Nimike | FSTELPRE1000M |
|---|---|
| Antoteho | 1000 VA |
| Lähtöjännite | 230 VAC ± 6% |
| Tulojännite | 180 - 264 VAC |
| Tekniikka | Elektroninen vakautus |
| Äänenpaine | 0 dBA |
| Käyttölämpötila-alue | 0…+55 °C |
| Kotelointi | Tornimalli |
| Kotelointiluokka | IP20 |
| Tuloliitäntä | Kiinteä verkkojohto |
| Lähtöliitäntä | 3-nap EU schuko rasia |
| Väri | Musta |
| Mitat | 161 x 86 x 166 mm |
| Paino | 2 kg |
| Tuotemerkki | Tecnoware |
| Pakkauskoko | 1 |
| Saatavuustieto | 1 - 3 pv |
Kirjoita arvostelu

