100 VA Desktop mallinen AC/AC virtalähde; 115 VAC 0,9 A 2P100
• Tulojännitealue: 220-240 VAC ± 10%
• Kiinteä 1,8m EU Schuko verkkojohto
• Teho 70 VA jatkuva
• Lähtöjännite 110-120 VAC
• Toisioliitäntänä 2-nap US verkkoliitäntä
• Mitat: 115 x 84 x 69 mm
• Paino: 1,0 kg
Nimike
2P100
Malli 2P100 on lineaarinen 100 VA desktop mallinen AC/AC virtalähde.
Muuntaja tarjoaa 70 VA jatkuvan tehon sekä lyhytaikaisesti, noin tunnin ajan, jopa 100 VA:n tehon. Virtalähde soveltuu 100-120 VAC: n verkkoon tarkoitettujen laitteiden käyttämiseen Euroopassa, kun tarjolla on 240 VAC verkkojännite.
| Nimike | 2P100 |
|---|---|
| Antoteho | 100 VA |
| Lähtöjännite | 115 VAC |
| Antovirta | 0,9 A |
| Tulojännite | 180 - 264 VAC |
| Tekniikka | Lineaari, reguloimaton |
| Käyttölämpötila-alue | 0…+40 °C |
| Kotelointi | Pöytämalli |
| Kotelointiluokka | IP20 |
| Tuloliitäntä | Kiinteä verkkojohto |
| Lähtöliitäntä | 2-nap US rasia |
| Väri | Musta |
| Mitat | 115 x 84 x 69 mm |
| Paino | 400 g |
| Tuotemerkki | Cool Power |
| Pakkauskoko | 1 |
| Saatavuustieto | 1 - 3 pv |
Kirjoita arvostelu

