100 W Medical hyväksytty Desktop mallinen AC/DC-teholähde; 12 VDC 8,33 A 3820/12VDC CABLE
• Tulojännitealue: 90-264 VAC, 47-63 Hz
• Tuloliitäntänä kiinteä johto
• Yksi reguloitu 100 W lähtö
• Kiinteä lähtöjännite
• Käyttölämpötila-alue: -20…+40 °C
• Lähtöliitäntä: DC-johto vapain päin
• Täyttää sähköiset turvanormit ja on EMI/EMS vaatimusten mukainen
• Täyttää CoC Tier 2, DoE VI, CEC ja MEPS energiatehokkuusvaatimukset
• Soveltuu sairaalakäyttöön (EN 60601-1 edit 3.1)
• Mitat: 172,5 x 73 x 42 mm
• Paino: 530 g
Nimike
3820/12VDC CABLE
Mascot 3820/12VDC CABLE on Medical-hyväksytty, vaativiin käyttökohteisiin soveltuva tasolle sijoitettava desktop mallinen 12V 8,33A antava virtalähde, joka soveltuu erinomaisesti mitä moninaisenpien laitteiden tehonsyöttöön.
3820 sarjan 12V AC/DC hakkuriteholähde tarjoaa 100W jatkuvan tehon ja sen tuloliitäntä on toteutettu kiinteällä johdolla. Lähtöliitäntänä powerissa on kiinteä DC-johto vapain päin.
Energiatehokkuusvaatimukset (CoC Tier 2, DoE level VI, CEC, MEPS) täyttävät powerit soveltuvat myös sairaalakäyttöön, sillä ne on Medical hyväksyttyjä EN 60601-1 edit 3.1 standardin vaatimusten mukaisesti.
Saatavilla olevat erikseen tilattavat optiot:
Seinäkiinnike
3820 sarjan 12V AC/DC hakkuriteholähde tarjoaa 100W jatkuvan tehon ja sen tuloliitäntä on toteutettu kiinteällä johdolla. Lähtöliitäntänä powerissa on kiinteä DC-johto vapain päin.
Energiatehokkuusvaatimukset (CoC Tier 2, DoE level VI, CEC, MEPS) täyttävät powerit soveltuvat myös sairaalakäyttöön, sillä ne on Medical hyväksyttyjä EN 60601-1 edit 3.1 standardin vaatimusten mukaisesti.
Saatavilla olevat erikseen tilattavat optiot:
Seinäkiinnike
| Nimike | 3820/12VDC CABLE |
|---|---|
| Antoteho | 100 W |
| Lähtöjännite | 12 VDC |
| Antovirta | 8,33 A |
| Tulojännite | 90 - 264 VAC |
| Hyötysuhde | > 91% |
| Tekniikka | Hakkuri, reguloitu |
| Käyttölämpötila-alue | -20…+40 °C |
| Kotelointi | Pöytämalli |
| Kotelointiluokka | IP4x |
| Tuloliitäntä | Kiinteä verkkojohto |
| Lähtöliitäntä | Johtimet vapain päin |
| Väri | Musta |
| Mitat | 172,5 x 73 x 42 mm |
| Paino | 530 g |
| Tuotemerkki | Mascot |
| Saatavuustieto | Kysy |
Kirjoita arvostelu

