10 W Plug-in mallinen AC/DC-teholähde; 5,0 VDC 2,0 A CPA-05020EU-W/3630+
• Täyttää EN 62368 vaatimukset
• Laaja tulojännitealue: 90…264 VAC
• EU Plug-in tuloliitäntä
• Yksi reguloitu 10 W lähtö
• Ylivirta- ja oikosulkusuojattu
• CEC, CoC Tier 2, ErP Stage 2 ja DoE VI mukainen
• Täyttää sähköiset turvanormit ja on EMI/EMS vaatimusten mukainen
• Koko vain 60 x 28 x 78 mm
Nimike
CPA-05020EU-W/3630+
CPA-05020EU-W/3630+ on edullinen pistorasiaan asennettava valkoinen plug-in mallinen 5V 2A antava tasavirtalähde, joka soveltuu mitä moninaisenpien laitteiden tehonsyöttöön.
Virtalähde on varustettu 2-napaisella EU tuloliitännällä sekä kiinteällä 2,1/5,5 mm DC-plugilla.
CPA-sarjan teholähde on kysyttäessä saatavilla myös muilla lähtöjännitearvoilla, DC-liittimillä sekä eri maiden verkkoliitännöillä varustettuna.
Virtalähde on varustettu 2-napaisella EU tuloliitännällä sekä kiinteällä 2,1/5,5 mm DC-plugilla.
CPA-sarjan teholähde on kysyttäessä saatavilla myös muilla lähtöjännitearvoilla, DC-liittimillä sekä eri maiden verkkoliitännöillä varustettuna.
| Nimike | CPA-05020EU-W/3630+ |
|---|---|
| Antoteho | 10 W |
| Lähtöjännite | 5 VDC |
| Antovirta | 2,0 A |
| Tulojännite | 90 - 264 VAC |
| Hyötysuhde | CEC, CoC Tier 2, ErP Stage 2, DoE Level VI |
| Tekniikka | Hakkuri, reguloitu |
| Käyttölämpötila-alue | 0...+40 °C |
| Kotelointi | Plug-in |
| Kotelointiluokka | IP20 |
| Tuloliitäntä | 2-nap EU plugi |
| Lähtöliitäntä | 2,1/5,5 mm |
| Väri | Valkoinen |
| Mitat | 60 x 28 x 78 mm |
| Paino | 87 g |
| Tuotemerkki | Cool Power |
| Pakkauskoko | 1 / 76 |
| Saatavuustieto | 1 - 3 pv |
Kirjoita arvostelu

