1 A DC/DC regulaattori SIP12; 3,3-15 VDC 1,0 A R-619.0P
● Säädettävä lähtöjännite
● Isoloimaton
● 1 A säädettävä positiivisesti alentava Integroitu hakkuriregulaattori
● Sisäinen oikosulkusuoja
● ON/OFF ohjaus
● UL94V-0 Kotelomateriaali
● Laaja tulojännitealue
● Hyötysuhde 96%
Nimike
R-619.0P
R-619.0P on säädettävä laajalla tulojännitealueella toimiva 3,3-15V 1A antava piirikortille läpijuotettava DC/DC hakkuriregulaattori SIP12 kotelossa.
R-61xx sarjan erittäin suorituskykyinen 12-pinniseen SIP-koteloon rakennettu hakkuriregulaattori tarjoaa 1,0 A säädettävän lähdön väliltä 3,3 – 15 V. Regulaattorin tahdistettu tasasuuntaus tuottaa erinomaisen jopa 97 % hyötysuhteen ja sen sisäisellä suojapiirillä varustettu oikosulkusuojaus vähentää vikatilanteessa syöttöpuolen oikosulkuvirran alle 50mA:iin.
Tutustu “Innoline Application Notes” regulaattorin käytöstä kuten invertteri.
Saatavilla olevat mallit:
P = suorat pinnit
D = 90° taivutetut pinnit
R-61xx sarjan erittäin suorituskykyinen 12-pinniseen SIP-koteloon rakennettu hakkuriregulaattori tarjoaa 1,0 A säädettävän lähdön väliltä 3,3 – 15 V. Regulaattorin tahdistettu tasasuuntaus tuottaa erinomaisen jopa 97 % hyötysuhteen ja sen sisäisellä suojapiirillä varustettu oikosulkusuojaus vähentää vikatilanteessa syöttöpuolen oikosulkuvirran alle 50mA:iin.
Tutustu “Innoline Application Notes” regulaattorin käytöstä kuten invertteri.
Saatavilla olevat mallit:
P = suorat pinnit
D = 90° taivutetut pinnit
| Nimike | R-619.0P |
|---|---|
| Antoteho | 15 W |
| Lähtöjännite | 3,3-15 VDC |
| Antovirta | 1,0 A |
| Tulojännitealue DC | 3:1 |
| Tulojännite DC | 11 - 32 VDC |
| Hyötysuhde | 90…96% |
| Tekniikka | Hakkuriregulaattori |
| Eristysjännite | Isoloitu |
| Käyttölämpötila-alue | -40…+85 °C |
| Kotelointi | Piirikortille |
| Kotelo | SIP12 |
| Tuloliitäntä | Juotettava |
| Lähtöliitäntä | Juotettava |
| Mitat | 32,2 x 9,1 x 15,0 mm |
| Paino | 9,0 g |
| Tuotemerkki | Recom |
| Pakkauskoko | 15 |
| Saatavuustieto | Kysy |
Kirjoita arvostelu

