25 W Plug-in mallinen AC/DC-teholähde; 7,5 VDC 3,3 A 9619/7.5VDC
Poistunut valikoimasta
• Tulojännitealue: 190…264 VAC tai 260…340 VDC
• EU Plug-in tuloliitäntä
• Yksi reguloitu 25 W lähtö
• Lähtöjännite on hieman säädettävissä
• Lähtöliitäntä: Snap-Lock vaihtoliitin
• Täyttää sähköiset turvanormit ja on EMI/EMS vaatimusten mukainen
• Koko: 100 x 63 x 47 mm
• Paino: 250 g
Nimike
9619/7.5VDC
9619/7.5VDC on pistorasiaan asennettava plug-in mallinen 7,5V 3,3A antava tasavirtalähde, joka soveltuu mitä moninaisenpien laitteiden tehonsyöttöön.
Virtalähde on varustettu 2-napaisella EU tuloliitännällä ja on tarvittaessa saatavilla myös eri maiden verkkoliitännöillä (US, UK ja AUS). Lähtöjännite on hieman säädettävissä virtalähteen sisältä. Lähtöliitäntänä on kiinteä DC-johto, jossa vaihdettava ja napaisuuden kääntävä Snap-Lock liitäntä.
Saatavilla olevat erikseen tilattavat optiot:
Vaihdettavat Snap-Lock DC-plugit
Virtalähde on varustettu 2-napaisella EU tuloliitännällä ja on tarvittaessa saatavilla myös eri maiden verkkoliitännöillä (US, UK ja AUS). Lähtöjännite on hieman säädettävissä virtalähteen sisältä. Lähtöliitäntänä on kiinteä DC-johto, jossa vaihdettava ja napaisuuden kääntävä Snap-Lock liitäntä.
Saatavilla olevat erikseen tilattavat optiot:
Vaihdettavat Snap-Lock DC-plugit
| Nimike | 9619/7.5VDC |
|---|---|
| Antoteho | 24,8 W |
| Lähtöjännite | 7,5 VDC |
| Antovirta | 3,3 A |
| Tulojännite | 190 - 264 V |
| Hyötysuhde | > 80% |
| Tekniikka | Hakkuri, reguloitu |
| Käyttölämpötila-alue | -10…+40 °C |
| Kotelointi | Plug-in |
| Kotelointiluokka | IP20 |
| Tuloliitäntä | 2-nap EU plugi |
| Lähtöliitäntä | Vaihdettava plugi |
| Väri | Musta |
| Mitat | 100 x 63 x 47 mm |
| Paino | 250 g |
| Tuotemerkki | Mascot |
| Pakkauskoko | 30 |
| Saatavuustieto | Kysy |
Kirjoita arvostelu

