27 W Plug-in mallinen säädettävä AC/DC-teholähde; 3, 4.5, 5, 6, 7.5, 9 ja 12 VDC maks. 2,25 A MW3IP25GS
• Laaja tulojännitealue: 90…264 VAC
• EU Plug-in tuloliitäntä
• Yksi reguloitu maks. 27 W lähtö
• Kytkimellä valittajat lähtöjännitteet: 3; 4,5; 5; 6; 7,5; 9 ja 12 VDC
• Ylikuormitus-, ylivirta- ja oikosulkusuojattu
• Energy Star Level V ja ErP Stage 2 mukainen
• Täyttää sähköiset turvanormit ja on EMI/EMS vaatimusten mukainen
• 1,8m DC-johto napaisuuden vaihdolla ja vaihdettavalla liitännällä
• Toimitus sisältää 8 yleisintä DC-liitintä
• Mitat: 88 x 51 x 77 mm
• Paino: 175 g
Nimike
MW3IP25GS
MW3IP25GS on säädettävä pistotulppaan asennettava plug-in mallinen jopa 27W tehon antava AC/DC hakkuriteholähde, jonka antojännite on valittavissa ulkoisella kiertokytkimellä tilanteeseen sopivaksi 3 – 12 VDC välillä. Virtalähde on erityisen monikäyttöinen mukana olevien vaihdettavien ja napaisuuden kääntävien 8 yleisimmän DC-liittimen ansiosta. Kiinteän DC-johdon pituus on 1,8m.
Lähtöjännitteet:
3,0 / 4,5 / 5,0 / 6,0 / 7,5 / 9,0 ja 12 V
Mukana olevat DC-liittimet
• 3,5 x 1,35 mm
• 4,0 x 1,75 mm
• 5,0 x 2,10 mm
• 5,5 x 1,50 mm
• 5,5 x 2,10 mm
• 5,5 x 2,50 mm
• 2,5 mm uros
• 3,5 mm uros
Lähtöjännitteet:
3,0 / 4,5 / 5,0 / 6,0 / 7,5 / 9,0 ja 12 V
Mukana olevat DC-liittimet
• 3,5 x 1,35 mm
• 4,0 x 1,75 mm
• 5,0 x 2,10 mm
• 5,5 x 1,50 mm
• 5,5 x 2,10 mm
• 5,5 x 2,50 mm
• 2,5 mm uros
• 3,5 mm uros
| Nimike | MW3IP25GS |
|---|---|
| Antoteho | 27 W |
| Lähtöjännite | 3; 4,5; 5; 6; 7,5; 9 & 12 VDC |
| Antovirta | 2,25 A maks |
| Tulojännite | 90 - 264 VAC |
| Hyötysuhde | CEC, ErP Stage 2 |
| Tekniikka | Hakkuri, reguloitu |
| Käyttölämpötila-alue | 0...+40 °C |
| Kotelointi | Plug-in |
| Kotelointiluokka | IP20 |
| Tuloliitäntä | 2-nap EU plugi |
| Lähtöliitäntä | Vaihdettava plugi |
| Väri | Musta |
| Mitat | 87,5 x 77,3 x 51,0 mm |
| Paino | 175 g |
| Tuotemerkki | Minwa |
| Pakkauskoko | 1 / 20 |
| Saatavuustieto | 1 - 3 pv |
Kirjoita arvostelu

