3000 VA kehikkoon asennettava On-Line UPS-laite CH-1103RS-IEC
• On-Line tekniikka (Douple conversion)
• Kehikkoon asennettava
• Teholuokka: 3000 VA (2700W)
• 1~tulo / 1~lähtö 230VAC
• Lähtöliitäntä: 4 x kojeliitin IEC C13
• Tehokerroinkorjaus (PFC)
• Puhdas sinimuotoinen lähtöjännite
• Varakäyntiaika: Tyypillisesti 10 min. puolella kuormalla
• Soveltuu myös generaattorikäyttöihin
• Havainnollinen, helposti luettava näyttö
• Energiansäästötila
• RS232 ja USB portit vakiona
• UPS-hallintaohjelmisto
Nimike
CH-1103RS-IEC
CH-1103RS on kehikkoon asennettava monikäyttöinen vaativaan ammattikäyttöön suunniteltu On-Line tekniikkaan perustuva 3000VA:n (2700W) UPS-laite, joka suojaa verkon kriittisimmät laitteet kaikilta sähköverkon häiriöiltä ja tuottaa aina puhdasta sinimuotoista sähköä suojattaville laitteille.
Tuloliitäntänä laitteessa on irrotettava IEC C20 kojeliitosjohto.
Lähtöliitäntänä 4 IEC C13 kojeliitinlähtöä sekä liitinterminaali kaapelilähtöä varten.
Tuloliitäntänä laitteessa on irrotettava IEC C20 kojeliitosjohto.
Lähtöliitäntänä 4 IEC C13 kojeliitinlähtöä sekä liitinterminaali kaapelilähtöä varten.
| Nimike | CH-1103RS-IEC |
|---|---|
| Antoteho | 3000 VA |
| Lähtöjännite | 230 VAC |
| Tulojännite | 120VAC-300VAC |
| Tekniikka | Puhdas siniaalto |
| Äänenpaine | < 50 dBA at 1 m |
| Varakäyntiaika | 10 min tyyp. |
| Akusto | 6 x 12V 9,0Ah |
| Käyttölämpötila-alue | 0…+40 °C |
| Kotelointi | Kehikkoon |
| Kotelointiluokka | IP20 |
| Tuloliitäntä | 3-nap IEC320-C20 |
| Lähtöliitäntä | 3-nap IEC320-C13 |
| Väri | Musta |
| Mitat | 630 x 438 x 88 mm |
| Paino | 29,3 kg |
| Tuotemerkki | FSP |
| Pakkauskoko | 1 |
| Saatavuustieto | 2 - 3 vkoa |
Kirjoita arvostelu

