7,8 W plug-in mallinen AC/DC virtalähde; 12 VDC 650 mA 5015/12VDC
• Tulojännitealue: 230 VAC ±10%
• EU Plug-in tuloliitäntä
• Teho 7,8 W, reguloitu lineaarinen
• Kiinteä lähtöjännite
• Varustettu lämpösulakkeella
• Toisiojohto vaihdettavalla Snap-Lock liitännällä
• Täyttää EN 60950 vaatimukset
• EMC standardit: EN 61000-6-3 ja EN 61000-6-1
• Mitat: 78 x 58 x 48 mm
• Paino: 470 g
Nimike
5015/12VDC
5015/12VDC on reguloimaton pistorasiaan asennettava plug-in mallinen 12V 650mA antava AC/DC lineaaripoweri, joka soveltuu mitä moninaisenpien laitteiden tehonsyöttöön.
Virtalähde on varustettu 2-napaisella EU-tuloliitännällä ja napaisuuden vaihdolla ja vaihdettavalla liitännällä varustetulla DC-johdolla.
Saatavilla olevat erikseen tilattavat optiot:
Vaihdettavat Snap-Lock liittimet
Virtalähde on varustettu 2-napaisella EU-tuloliitännällä ja napaisuuden vaihdolla ja vaihdettavalla liitännällä varustetulla DC-johdolla.
Saatavilla olevat erikseen tilattavat optiot:
Vaihdettavat Snap-Lock liittimet
| Nimike | 5015/12VDC |
|---|---|
| Antoteho | 7,8 W |
| Lähtöjännite | 12 VDC |
| Antovirta | 650 mA |
| Tulojännite | 200 - 250 VAC |
| Tekniikka | Lineaari, reguloitu |
| Käyttölämpötila-alue | -10…+40 °C |
| Kotelointi | Plug-in |
| Kotelointiluokka | IP20 |
| Tuloliitäntä | 2-nap EU plugi |
| Lähtöliitäntä | Vaihdettava plugi |
| Väri | Musta |
| Mitat | 78 x 58 x 48 mm |
| Paino | 470 g |
| Tuotemerkki | Mascot |
| Pakkauskoko | 1 / 20 |
| Saatavuustieto | 4 - 13 pv |
Kirjoita arvostelu

