96 W Desktop mallinen AC/DC-teholähde; 24 VDC 3,5 A 9623/24VDC CABLE
• Tulojännitealue: 198…264 VAC
• Tuloliitäntä: kiinteä Schuko verkkojohto
• Yksi reguloitu 96 W lähtö
• Lähtöjännite hieman säädettävissä
• Ylijännite- ja oikosulkusuojattu, virranrajoitus
• Käyttölämpötila-alue: -20…+40 °C
• Täyttää sähköiset turvanormit ja on EMI/EMS vaatimusten mukainen
• Lähtöliitäntänä kiinteä DC-johto vapain päin
• Mitat: 168 x 100 x 52 mm
• Paino: 650 g
Nimike
9623/24VDC CABLE
Mascot 9623/24VDC CABLE on vaativiin käyttökohteisiin soveltuva tasolle sijoitettava desktop mallinen 24V 3,5A antava virtalähde, joka soveltuu erinomaisesti mitä moninaisenpien laitteiden tehonsyöttöön.
9623 sarjan 24V AC/DC hakkuriteholähteen lähtöjännite on powerin sisältä portaattomasti säädettävissä 22-28 VDC välille ja se tarjoaa maksimissaan 95W jatkuvan tehon.
Poweri on varustettu kiinteällä 3-napaisella Schuko verkkojohdolla sekä kiinteällä DC-johdolla, jossa on avoimet tinatut päät.
Jännitelähteen käyttölämpötila-alue on laaja -20...+40°C.
Saatavilla olevat erikseen tilattavat optiot:
Seinäkiinnike
9623 sarjan 24V AC/DC hakkuriteholähteen lähtöjännite on powerin sisältä portaattomasti säädettävissä 22-28 VDC välille ja se tarjoaa maksimissaan 95W jatkuvan tehon.
Poweri on varustettu kiinteällä 3-napaisella Schuko verkkojohdolla sekä kiinteällä DC-johdolla, jossa on avoimet tinatut päät.
Jännitelähteen käyttölämpötila-alue on laaja -20...+40°C.
Saatavilla olevat erikseen tilattavat optiot:
Seinäkiinnike
| Nimike | 9623/24VDC CABLE |
|---|---|
| Antoteho | 150 W |
| Lähtöjännite | 12 VDC |
| Antovirta | 12,5 A |
| Tulojännite | 90 - 264 VAC |
| Hyötysuhde | > 91% |
| Tekniikka | Hakkuri, reguloitu |
| Käyttölämpötila-alue | -20…+40 °C |
| Kotelointi | Pöytämalli |
| Kotelointiluokka | IP4x |
| Tuloliitäntä | 2-nap IEC320-C8 |
| Lähtöliitäntä | Johtimet vapain päin |
| Väri | Musta |
| Mitat | 203,5 x 87 x 43,5 mm |
| Paino | 915 g |
| Tuotemerkki | Mascot |
| Pakkauskoko | 1 / 25 |
| Saatavuustieto | 4 - 13 pv |
Kirjoita arvostelu

