Johdonsuojakatkaisija MRF102
• Soveltuu 12 ja 24 VDC järjestelmiin
• Virrankesto 10 A
• Asennettavissa DIN-kiskoon
• Pieni koko
• Käyttölämpötila-alue: -25…+70 °C
• Kotelointiluokka IP20
Nimike
MRF102
MRF102 on kaksikanavainen elektroninen johdonsuojakatkaisija akkuvarmennettuihin teholähdeasennuksiin.
DIN-kiskoon asennettava laite soveltuu sekä 12V että 24V järjestelmiin, joiden antovirta on 10A.
DIN-kiskoon asennettava laite soveltuu sekä 12V että 24V järjestelmiin, joiden antovirta on 10A.
| Nimike | MRF102 |
|---|---|
| Säätöalue | 12 - 24 VDC |
| Antovirta | 10 A |
| Tulojännite DC | 12 - 24 VDC |
| Soveltuvuus | Akkuvarmennetut teholähderatkaisut |
| Käyttölämpötila-alue | -25…+70 °C |
| Kotelointi | DIN-kiskoon |
| Mitat | 18 x 90 x 61 mm |
| Paino | 100 g |
| Tuotemerkki | Adel |
| Pakkauskoko | 1 |
| Saatavuustieto | 2 - 3 vkoa |
Kirjoita arvostelu

