Liitäntäkaapeli AC-tuulettimille, 1000 mm A2-10
2,8/3,0 mm lattaliittimin varustetuille AC tuulettimille soveltuva 1 m pituinen liitäntäkaapeli suoralla liittimellä. Tulopuoli vapain päin.
Nimike
A2-10
A2-10 on 2,8/3,0 mm lattaliittimin varustetuille AC tuulettimille soveltuva 1 m pituinen liitäntäkaapeli suoralla liittimellä. Tulopuoli vapain päin.
| Nimike | A2-10 |
|---|---|
| Soveltuvuus | 2,8/3,0 mm lattaliittimin varustetuille AC tuulettimille. |
| Kotelointi | Pöytämalli |
| Mitat | 1000 mm |
| Paino | 30 g |
| Tuotemerkki | Cool Power |
| Pakkauskoko | 1 |
| Saatavuustieto | 1 - 3 pv |
Kirjoita arvostelu

