Metallinen suojaverkko 120x120 mm tuulettimille FG120-8T
Sormisuojana käytettävä metallinen suojaverkko 120x120 mm tuulettimille.
Nimike
FG120-8T
FG120-8T on sormisuojana käytettävä metallinen suojaverkko 120x120 mm tuulettimille.
| Nimike | FG120-8T |
|---|---|
| Soveltuvuus | Vakiokoisille 120mm tuulettimille |
| Kotelointi | Tasoon kiinnitettävä |
| Mitat | 120 x 120 x 3 mm |
| Paino | 15 g |
| Tuotemerkki | YS Tech |
| Pakkauskoko | 1 / 500 |
| Saatavuustieto | 1 - 3 pv |
Kirjoita arvostelu

