Metallinen suojaverkko 92x92 mm tuulettimille FG90-6T
Sormisuojana käytettävä metallinen suojaverkko 92x92 mm tuulettimille.
Nimike
FG90-6T
FG90-6T on sormisuojana käytettävä metallinen suojaverkko 92x92 mm tuulettimille.
| Nimike | FG90-6T |
|---|---|
| Soveltuvuus | Vakiokoisille 92mm tuulettimille |
| Kotelointi | Tasoon kiinnitettävä |
| Mitat | 92 x 92 x 2 mm |
| Paino | 15 g |
| Tuotemerkki | YS Tech |
| Pakkauskoko | 1 / 500 |
| Saatavuustieto | 1 - 3 pv |
Kirjoita arvostelu

