100 W Medical hyväksytty Desktop mallinen AC/DC-teholähde; 13,2 VDC 7,8 A 3220/12VDC
• Tulojännitealue: 115/230 VAC autotunnistus
• 2-nap IEC 320-C8 tuloliitäntä
• Yksi reguloitu 100 W lähtö
• Kiinteä lähtöjännite
• Käyttölämpötila-alue: -20…+40 °C
• DC-johto vapain päin
• Täyttää sähköiset turvanormit ja on EMI/EMS vaatimusten mukainen
• Täyttää energiatehokkuusvaatimukset
• Soveltuu sairaalakäyttöön (EN 60601-1 3.edit)
• Saatavilla tilauksesta IP67 mallit
• Mitat: 160 x 81 x 44,3 mm
• Paino: 590 g
Nimike
3220/12VDC
Mascot 3220/12VDC on Medical-hyväksytty, vaativiin käyttökohteisiin soveltuva tasolle sijoitettava desktop mallinen 13,2V 7,8A antava virtalähde, joka soveltuu erinomaisesti mitä moninaisenpien laitteiden tehonsyöttöön.
3220 sarjan 13,2V AC/DC hakkuriteholähde tarjoaa 100W jatkuvan tehon ja se on toteutettu 2-nap IEC 320-C8 tuloliitännällä soveltuen näin käytettäväksi eripuolilla maailmaa. Lähtöliitäntänä powerissa on kiinteä DC-johto vapain päin.
Powerit soveltuvat sairaalakäyttöön, sillä ne on Medical hyväksyttyjä EN 60601-1 3.edit standardin vaatimusten mukaisesti.
Mallisarja on erikseen tilattaessa saatavilla myös kiinteällä verkkojohdolla IP67-koteloituna.
Saatavilla olevat erikseen tilattavat optiot:
Verkkojohdot
Seinäkiinnike
3220 sarjan 13,2V AC/DC hakkuriteholähde tarjoaa 100W jatkuvan tehon ja se on toteutettu 2-nap IEC 320-C8 tuloliitännällä soveltuen näin käytettäväksi eripuolilla maailmaa. Lähtöliitäntänä powerissa on kiinteä DC-johto vapain päin.
Powerit soveltuvat sairaalakäyttöön, sillä ne on Medical hyväksyttyjä EN 60601-1 3.edit standardin vaatimusten mukaisesti.
Mallisarja on erikseen tilattaessa saatavilla myös kiinteällä verkkojohdolla IP67-koteloituna.
Saatavilla olevat erikseen tilattavat optiot:
Verkkojohdot
Seinäkiinnike
| Nimike | 3220/12VDC |
|---|---|
| Antoteho | 180 W |
| Lähtöjännite | 36 VDC |
| Antovirta | 5,0 A |
| Tulojännite | 90 - 264 VAC |
| Hyötysuhde | > 91% |
| Tekniikka | Hakkuri, reguloitu |
| Käyttölämpötila-alue | -20…+40 °C |
| Kotelointi | Pöytämalli |
| Kotelointiluokka | IP4x |
| Tuloliitäntä | 3-nap IEC320-C14 |
| Lähtöliitäntä | Vaihdettava plugi |
| Väri | Musta |
| Mitat | 203,5 x 87 x 43,5 mm |
| Paino | 915 g |
| Tuotemerkki | Mascot |
| Pakkauskoko | 1 |
| Saatavuustieto | Kysy |
Kirjoita arvostelu

