60 W Medical hyväksytty Plug-in ja Desktop mallinen AC/DC-teholähde; 36 VDC 1,66 A 3320/36VDC
• Laaja tulojännitealue: 90…264 VAC
• Vaihdettava plug-in AC-tuloliitäntä
• Lisäksi 2-nap IEC320-C8 liitäntä
• Kiinteä reguloitu lähtö
• Energiatehokkuus CoC Tier 2 mukainen
• Pieni tyhjäkäyntivirta alle 0,15W
• Lähtöliitäntä: Snap-Lock vaihtoliitin
• Oikosulkusuojattu
• Käyttölämpötila-alue: -20…+40 °C
• Täyttää sähköiset turvanormit ja on EMI/EMS vaatimusten mukainen
• Hyväksytty Medical-käyttöön EN 60601-1 3.1edit
• Mitat: 131 x 58 x 36 mm
• Paino: 300 g
Nimike
3320/36VDC
Mascot 3320/36VDC on vaihdettavalla verkkoliitännällä varustettu Medical-hyväksytty pistorasiaan asennettava plug-in mallinen 36V 1,66A antava tasavirtalähde, joka soveltuu mitä moninaisenpien laitteiden tehonsyöttöön.
Vaihdettavien AC verkkoliitäntäosien ansiosta teholähdettä voidaan käyttää tehokkaana plug-in tyyppisenä virtalähteenä. Poweri on lisäksi varustettu 2-napaisella IEC 320-C8 tuloliitännällä soveltuen näin käytettäväksi myös tasolle asennettavana Desktop mallisena teholähteenä eripuolilla maailmaa.
Energiatehokkuudeltaan CoC Tier 2 ja DoE Level VI mukainen 3320 sarjan virtalähde soveltuu myös sairaalakäyttöön Medical sertifioinnin (EN 60601-1 3.1edit) ansiosta
Lähtöliitäntänä kaikissa versioissa on Snap-Lock vaihtoliittimellä varustettu kiinteä DC-johto.
Saatavilla olevat erikseen tilattavat optiot:
Verkkojohdot
Verkkoliitäntäosat
Vaihdettavat Snap-Lock DC-plugit
Vaihdettavien AC verkkoliitäntäosien ansiosta teholähdettä voidaan käyttää tehokkaana plug-in tyyppisenä virtalähteenä. Poweri on lisäksi varustettu 2-napaisella IEC 320-C8 tuloliitännällä soveltuen näin käytettäväksi myös tasolle asennettavana Desktop mallisena teholähteenä eripuolilla maailmaa.
Energiatehokkuudeltaan CoC Tier 2 ja DoE Level VI mukainen 3320 sarjan virtalähde soveltuu myös sairaalakäyttöön Medical sertifioinnin (EN 60601-1 3.1edit) ansiosta
Lähtöliitäntänä kaikissa versioissa on Snap-Lock vaihtoliittimellä varustettu kiinteä DC-johto.
Saatavilla olevat erikseen tilattavat optiot:
Verkkojohdot
Verkkoliitäntäosat
Vaihdettavat Snap-Lock DC-plugit
| Nimike | 3320/36VDC |
|---|---|
| Antoteho | 60 W |
| Lähtöjännite | 36 VDC |
| Antovirta | 1,66 A |
| Tulojännite | 90 - 264 VAC |
| Hyötysuhde | > 89% |
| Tekniikka | Hakkuri, reguloitu |
| Käyttölämpötila-alue | -20…+40 °C |
| Kotelointi | Plug-in / Pöytä |
| Kotelointiluokka | IP20 |
| Tuloliitäntä | IEC320-C8 ja Plug-in |
| Lähtöliitäntä | Vaihdettava plugi |
| Väri | Musta |
| Mitat | 131 x 57,5 x 36 mm |
| Paino | 300 g |
| Tuotemerkki | Mascot |
| Pakkauskoko | 1 |
| Saatavuustieto | 4 - 13 pv |
Kirjoita arvostelu

